Články

novinka

Dvě vážné dopravní nehody zaměstnaly záchranáře Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje dopoledne 29.4. První z nich se stala krátce před osmou hodinou ranní na Litomyšlsku.

více
novinka

Po šesté hodině ranní zasahovali záchranáři mezi obcemi Rosice a Chroustovice na Chrudimsku u dopravní nehody.

více
novinka

Teplé, téměř letní počasí uplynulého víkendu vylákalo ven množství lidí. Od pátečního rána 10.4. do nedělní půlnoci 12.4. se na území Pardubického kraje stalo celkem sedm středně závažných dopravních nehod.

více
novinka

I když jsme ty malé skřítky neviděli, dodali nám další sílu v tom co děláme pokračovat a nikdy nepřestat ❤️

více
novinka

Děkujeme všem, kdo se o nás stará. Dobrým lidem, kteří šijí, pečou, vaří, vymýšlí, vyrábí, tvoří, ale i všem těm, kteří nás podporujete. Jsme v tom společně.... ❤️

více
novinka

Krátce po osmé hodině ranní byla na dispečink ZZS PAK nahlášena náhlá zástava oběhu u staršího muže. Na místo byla operátorem vyslána nejbližší nelékařská posádka a lékař ze spádové výjezdové základny.

více
novinka

Od počátku vyhlášení nouzového stavu na území České republiky, zaznamenali operátoři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje nárůst počtu volání na tísňovou linku 155. Tento nárůst nyní činí v průměru až 20% z celkového počtu volání.

více
novinka

V sobotu 28.3. zasahovali záchranáři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje ve spolupráci s LZS KHK a HZS v Lovětínské rokli mezi Podhradím a Rudovem. Rokle je sevřena prudkými srázy hradního kopce Lichnice a Krkanky. V tomto nepřístupném terénu došlo pozdě odpoledne k pádu ženy středního věku z asi pětimetrového skalního ostrohu.

více
novinka

Během ledna až března tohoto roku byla čerpána dotace statutárního města Pardubice na 8 ks křesel pro Zdravotnické operační středisko Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje. Dotace byla městem poskytnuta ve výši 104.260,-- Kč. Věříme, že budou dobře sloužit operátorkám a operátorům při každodenním zachraňování životů obyvatel a návštěvníků Pardubického kraje.

více
novinka

OPRAVDU MOC DĚKUJEME VÁM VŠEM, KTEŘÍ BEZ FINANČNÍCH NÁROKŮ POSKYTUJETE POTRAVINY, OBLIČEJOVÉ ROUŠKY A SLEVY NA OBČERSTVENÍ, ČI JINÉ ZBOŽÍ. VELMI SI VAŠÍ PODPORY VÁŽÍME! SPOLU TO ZVLÁDNEME!

 

více
1 2 3 4 5 6