Články

novinka

Velice bychom tímto chtěli poděkovat dvěma mužům, kteří dnes dopoledne pomohli naší posádce v nesnázích na dálnici směrem do Prahy.

více
novinka

K neobvyklé dopravní nehodě vyjížděli záchranáři včetně lékaře 22.7.

více
novinka

Těsně po dvanácté hodině 19.7. zasahovali záchranáři nedaleko obce Chýšť na Pardubicku kde došlo ke střetu osobního vozu a cyklisty.

více
novinka

5.9. se uskuteční další ročník benefičního utkání v ledním hokeji mezi Zdravotnickou záchrannou službou Pardubického kraje a Městská policie Pardubice. Přijdete nás podpořit?

více
novinka

Krátce po dvacáté hodině zasahovali záchranáři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje u vykolejeného vlaku ve vlakové stanici Medlešice na Chrudimsku.

více
novinka

Krátce po půl třetí odpoledne v sobotu 11.7. došlo k dopravní nehodě tří osobních vozů u obce Ředice na Pardubicku.

více
novinka

Minutu před pátou hodinou odpolední 12.7. zasahovaly dvě pozemní posádky Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje včetně lékaře a letecké záchranné služby v obci na Chrudimsku.

více
novinka

Krátce před třetí hodinou odpolední Zasahovaly dvě posádky Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje ve spolupráci s PČR a HZS v katastru obce Zderaz.

více
novinka

Mnoha lidem právě v těchto dnech začíná letní dovolená, každý však tráví volný čas po svém. Někdo na zahradě svého domu, na chalupě, chatě, v kempu, sjížděním řek, ale i pracovně při stavbě domácích "projektů". I když však každý tráví dovolenou jiným způsobem, při všech činnostech bychom měli mít vždy na paměti OPATRNOST. Statistika je neúprosná a dokládá děsivou realitu, každoročně se na území České republiky utopí několik dětí v bazénech, studních, jímkách a dalších vodárenských objektech. Nejčastěji se v těchto případech jedná o děti mezi třemi a sedmi lety věku, proto bychom měli vždy dbát především na jejich bezpečnost a dodržovat několik základních pravidel.

více
novinka

Během několika hodin 26.6. provedli záchranáři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje několik náročných zásahů.

více
1 2 3 4 5 6 ...