Články

novinka

Včera 3.9., pro vás byli naši záchranáři společně s Městskou policií Pardubice, Policií ČR, HZS, AČR a dalšími na akci "Den Pardubického kraje".

více
novinka

Krátce před půl třetí hodinou odpolední 21.8., zasahovali záchranáři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje u obce Orel na Chrudimsku.

více
novinka

Elektrárny Opatovice a.s., v rámci projektů z oblasti „Zdravotnictví", věnovaly Zdravotnické záchranné službě Pardubického kraje částku 20 000 Kč na realizaci projektu Pediatrický zádržný systém FERNO, MedKids Baby Board model 676.

více
novinka

Na komunikaci mezi Chrudimí a Rabštejnskou lhotou, u dopravní nehody osobního vozu, zasahovali naši záchranáři ve spolupráci s leteckou záchrannou službou Hradec Králové 9.7. krátce po deváté hodině večerní.

více
novinka

Přesně sedm minut po třetí hodině odpolední dne 10.7., byly v nejvyšší naléhavosti vyslány dvě pozemní posádky z Pardubic, včetně lékařské a posádka Letecké záchranné služby Hradec Králové do obce Staré Ždánice.

více
novinka

Dnes, 1.7. 2021 v devět hodin dopoledne, ředitel ZZS PaK MUDr. Igor Paar slavnostně otevřel zcela novou výjezdovou základnu Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje v obci Seč.

více
novinka

V souvislosti s noční bouří, která se prohnala i Pardubickým krajem, záchranáři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje za posledních 12 hodin ošetřili na celém území kraje celkem 24 pacientů.

více
novinka

Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje získala akreditaci, a tak Vám můžeme nabídnout kvalifikační kurz Řidič vozidla zdravotnické záchranné služby.

více
novinka

Pozemní posádky Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje a Letecká záchranná služba Hradec Králové zasahovaly u malého pacienta 19.6. .

více
novinka

U dopravní nehody osobního vozu zasahovali záchranáři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje 10.6. na Chrudimsku.

více
1 2 3 4 5 6 ...