Články

novinka

Dnes, krátce před jedenáctou hodinou dopolední, zahájilo očkovací centrum Pardubické krajské nemocnice první fázi očkování proti COVID-19. V rámci zahájení byli očkováni první tři zaměstnanci Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje.

více
novinka

Již za několik hodin přivítáme rok 2021, většina z nás za zvuku cinkání skleniček a s šumivým mokem.

více
novinka

Po druhé hodině dopolední 20.12. došlo nedaleko obce Janov k dopravní nehodě osobního a nákladního vozu. Na místo události byly vyslány dva vozy Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje a letecká záchranná služba Hradec Králové.

více
novinka

Štědrý den je tu a cukroví již voní domovy.

více
novinka

Velice milou návštěvu přivítali naši záchranáři ve středu 9. 12. na výjezdové základně v Lanškrouně.

více
novinka

Záchranáři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje zasahovali při čelním střetu dvou osobních vozů nedaleko Chrudimi.

více
novinka

Příchod zimních měsíců s sebou nese i mnoho nebezpečí, jako jsou mlhy, námraza či sníh na vozovkách. Možným vážným rizikům spojených se změnou povětrnostních podmínek bychom se měli snažit předcházet, především při řízení automobilu.

více
novinka

V sobotu 21.11. zasahovaly posádky Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje u 3,5 letého děvčátka pokousaného psem do obličeje.

více
novinka

Těžké dopravní nehody na Pardubicku a Litomyšlsku. Únik plynu se dvěma vážně zraněnými nedaleko Lanškrouna. Tři těžce zranění pacienti po pádu z výše na Orlickoústecku, Litomyšlsku a Pardubicku.

více
novinka

Přátelé, pozor! Sbírka pro Vojtíška Vacka končí již tuto sobotu 21. listopadu.
Udělejte dobré rozhodnutí a přispějte na složitou operaci, která Vojtíškovi zvýší naději být úplně normálním klukem. 

více
1 2 3 4 5 6 ...