Články

novinka

Dlouhodobou strategií Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje, p. o. (ZZS PAK) je zkracování dojezdových časů u zásahů s nejvyšší naléhavostí...

více
novinka

Poděkování od těch, kterým zachráníte život vždy potěší, když vám ale někdo přijde poděkovat jen tak za vaši službu, dostává to úplně jiný rozměr... Děkujeme....

více
novinka

Krátce před jedenáctou hodinou dopolední se stala dopravní nehoda ve městě Chrudim.

více
novinka

Začátkem prosince tohoto roku byla do provozu zařazena dvě zcela nová vozidla WV Transporter T6. Vozidla byla pořízena v rámci pravidelné obměny vozového parku a potřebě nově vzniklých stanovišť Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje.

více
novinka

Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje se včerejším dnem zapojila do spolupráce s Pardubickým krajem na projektu tzv. Seniorských obálek Ministerstva práce a sociálních věcí.

více
novinka

Není vždy běžné, aby na jednom zásahu spolupracovali členové Zdravotnických záchranných služeb hned tří krajů.

více
novinka

Aplikace Záchranka a Mobilní Rozhlas budou společně varovat před nebezpečím. Vzniká Systém digitálního varování obyvatelstva.
Na uniklé zplodiny do ovzduší či jiné, krizové situace upozorňují starostové své občany. Efektivním způsobem, jak oslovit co nejvíce lidí žijících na daném území, se stává digitální komunikace. Prostřednictvím té lze předat klíčovou informaci obyvatelům daného města či obce přímo do jejich mobilních telefonů. Díky okamžitému spojení je tak možné eliminovat újmy na zdraví i na majetku. Na to se spoléhá i nový Systém digitálního varování obyvatelstva, tzv. SDVO, který zatím díky aplikaci Záchranka a napojenému Mobilnímu Rozhlasu funguje v Praze, Brně a v Plzni.

více
novinka

Že práce na záchranné službě není o plkání a vysedávání na stanovištích dokládá nejen náš článek, ale hlavně každoročně se zvyšující počty zásahů.

více
novinka

Těžká zranění muže si vyžádala leteckých transport do FN HK.

více
novinka

Dnes 21.11. proběhlo v 10:00 slavnostní otevření nové základny ZZS PAK ve Starých Čívicích.

více
1 2 3 4