Články

novinka

OPRAVDU MOC DĚKUJEME VÁM VŠEM, KTEŘÍ BEZ FINANČNÍCH NÁROKŮ POSKYTUJETE POTRAVINY, OBLIČEJOVÉ ROUŠKY A SLEVY NA OBČERSTVENÍ, ČI JINÉ ZBOŽÍ. VELMI SI VAŠÍ PODPORY VÁŽÍME! SPOLU TO ZVLÁDNEME!

 

více
novinka

Založili jsme novou stránku s informacemi ohledně koronaviru SARS-CoV-2. Obsah budeme postupně aktualizovat. 

více
novinka

Z důvodu preventivních režimových opatření, které v této době probíhají u ZZS PAK jako ochrana před nákazou COVID - 19 není možné poskytovat stáže ve výjezdových skupinách ZZS ani na ZOS. Toto opatření bude trvat do 30.4.2020.

více
novinka

Dnes k nám dorazila velmi milá pochvala za zásah u malého dítěte a jeho těhotné maminky pro posádku z Pardubic a Chrudimi.

více
novinka

Během silného deště před sedmou hodinou večerní došlo v Chrudimi k dopravní nehodě osobního vozu a chodce.

více
novinka

Není to tak dávno, co byla ve Starých Čívicích u Pardubic otevřena nová výjezdová základna Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje. Dnes, se otevírá další moderní stanoviště...

více
novinka

Doslova za minutu dvanáct se podařilo posádce Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje z nově vzniklé výjezdové základny Seč zachránit muže středních let.

více
novinka

Zásah u dětského pacienta si vyžádal vyslání dvou posádek Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje včetně lékaře a také letecké záchranné služby.

více
novinka

Pro prvního pacienta cizí státní příslušnosti v Pardubickém kraji s podezřením na onemocnění koronavirem byla dnes kolem jedenácté hodiny dopolední posádka záchranářů z krajského města.

více
novinka

Pohled do kalendáře navozuje představy o tuhé zimě se spoustou sněhu. Na většině území Pardubického kraje je však realita při pohledu okna naprosto odlišná. Časté střídání teplot pod nulou s teplotami vysoko nad nulou mohou vyvolávat řadu zdravotních komplikací. Mezi jinými může častěji docházet ke vznikům sezonních onemocnění.

více
1 2 3 4 5