Poprvé pod majákem

Ve dnech 6.–7. května proběhla ve spolupráci s Univerzitou Pardubice v areálu ÚAMK Pardubice akce „Poprvé pod majákem".


Studenti oboru Zdravotnický záchranář si během ní mohli pod vedením lektorů Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje vyzkoušet zvládání krizových situací za volantem sanitního vozu a osvojit si základy bezpečné jízdy v podmínkách, se kterými se budou v budoucí praxi setkávat.


Velké poděkování patří ÚAMK Pardubice za možnost využití jejich trati, a to již několik let po sobě. Díky této spolupráci můžeme pomáhat připravovat budoucí generaci zdravotnických záchranářů na náročnou práci v terénu.

Zpět/archiv